Ufka Yolculuk Tanıtım Ziyaretleri Devam Ediyor

Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları Kocaeli ekibi Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları Kocaeli Koordinatörü Yakup Ünal, Başkan Karaosmanoğlu’na 26 Mart 2017 tarihinde Türkiye genelinde düzenlenecek olan “Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 5 – Ödüllü Kur’an-ı Kerim Meali Bilgi Yarışması” hakkında bilgi sunumunda bulundu. Ziyarette Başkan İbrahim Karaosmanoğlu’na Kur’an-ı Kerim Meali takdim edildi.
Başkan Karaosmanoğlu ise Bilim Kültür ve Sanat Derneği  ile Lider Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü yönetimine çalışmalarında başarılar dileyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

Bu yıl 5.’si düzenlenen Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları Türkiye’de ve online olarak Dünya genelinde her yaştan katılıma açık olarak düzenleniyor. 19 Şubat 2017 tarihine kadar sürecek yarışma başvuruları sonrasında 26 Mart 2017 Pazar günü saat.10.00 da sınav gerçekleştirilecek.

Dereceye Girenlere Büyük Ödüller

Türkiye genelinde dereceye girenlere 46 Umre + para ödülleri ve teknolojik aletler verileceği yarışmada ilimizde dereceye girenlere ise toplam 155 gr altın ödül olarak verilecek. Yarışma hakkında geniş bilgi ve katılım için ufkayolculuk.com adresi ziyaret edilebileceği bildirildi.

 

Yarışmalara online olarak ufkayolculuk.com web sitesinde başvuruluyor.