Server

Server İletişim Üsküdar Kitap Fuarında?

Başta Feyzü’l Fûrkân Kur’an-ı Kerîm ve Açıklamalı Meali ile Mehmed Zâhid Kotku ve Mahmud Esad Coşan hocaefendilerin eserleri olmak üzere hadis, fıkıh, tasavvuf, tarih sağlık alanlarında birçok yayınla ilmi ve akademik düzeyde seçkin eserler sunan Server İletişim, Üsküdar Kitap Fuarında okuyucularıyla bir araya gelecek.

Üsküdar Belediyesi’nin düzenlediği  1. Üsküdar Kitap Fuarı 14-22 Şubat 2015 tarihlerinde 10.30 – 20.00 saatleri arasında Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.  Server İletişim fuarda 62 nolu stantta yer alacak.

Gönüller Sultanı Mehmed Zâhid Kotku Hocaefendinin Hadislerle Nasihatler eseri, ilim, fikir ve gönül önderi Mahmud Esad Coşan Hocaefendinin tercümesiyle Fuzûlînin Matlaul Îİtikâd eseri, Prof. Dr. Fatih Gültekin tarafından kaleme alınan Gıda Katkı Maddeleri eserleri Server İletişimin yakın zamanda okuyucusuyla buluşturduğu yayınlar arasında yer alıyor.

Server İletişimden yapılan açıklamada, “Eserleri incelemek ve fuara özel indirimlerden istifade etmek isteyen okuyucularımızı Üsküdar Kitap Fuarına bekliyoruz” denildi.

AKRA FM